Ważne: haftpasja.pl wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.

W tej kategorii mamy mozaiki, każdy zestaw zawiera pęsetę, pudełeczko plastikowe, kwadraciki, wzór oraz specjalny materiał samoprzylepny na którym wykonamy uroczą mozaikę.

Mozaika – instrukcja w języku polskim.

Zawartość zestawu

Specjalny materiał przylepny zabezpieczony folią samoprzylepną, posortowane plastikowe kwadraciki, pęseta, wzór graficzny kolorowy. Zestaw zapakowany jest  w plastikowe etui. Instrukcja w języku angielskim.

 

                                                           Widok na rozpakowany zestaw

Układanie mozaiki to doskonała zabawa dla dorosłych i dzieci, należy pamiętać jednak, że w przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy w zestawie.

Rozpoczynamy zatem układanie naszej mozaiki 

 

Jak już wcześniej wspomniano, zestaw zawiera specjalny przylepny materiał pokryty folią samoprzylepną, którą należy usunąć aby odsłonić klej.

W przypadku, gdy układanie naszej mozaiki przeciągnie się w czasie, warstwę klejącą należy ponownie zabezpieczyć folią, co zapobiegnie wysychaniu kleju ale również osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń.

 

Woreczki z plastikowymi elementami, które będziemy przyklejać, są opisane numerem oraz symbolem a legenda znajduję się w dolnej części naszej maty z klejem.

Kolejność układania elementów nie ma znaczenia, można układać dziesiątkami, z dołu do góry, od lewej do prawej, jak komu wygodnie ;)

Jeśli po ułożeniu kilku rzędów, efekt jaki uzyskaliśmy jest zadowalający należy delikatnie palcem lub pęsetą podociskać elementy.

Producent zestawu zaleca po ukończeniu układania mozaiki, zabezpieczyć dodatkowo elementy przezroczystym klejem ( nie jest dołączony do zestawu ).

Opracowała : Małgorzta Żylińska  http://robotkoweroznosci.blox.pl/html

Aktywne filtry