Filtruj według

Mozaika

W tej kategorii mamy mozaiki, każdy zestaw zawiera pęsetę, pudełeczko plastikowe, kwadraciki, wzór oraz specjalny materiał samoprzylepny na którym wykonamy uroczą mozaikę.

Mozaika – instrukcja w języku polskim.

Zawartość zestawu

Specjalny materiał przylepny zabezpieczony folią samoprzylepną, posortowane plastikowe kwadraciki, pęseta, wzór graficzny kolorowy. Zestaw zapakowany jest  w plastikowe etui. Instrukcja w języku angielskim.

 

                                                           Widok na rozpakowany zestaw

Układanie mozaiki to doskonała zabawa dla dorosłych i dzieci, należy pamiętać jednak, że w przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy w zestawie.

Rozpoczynamy zatem układanie naszej mozaiki 

 

Jak już wcześniej wspomniano, zestaw zawiera specjalny przylepny materiał pokryty folią samoprzylepną, którą należy usunąć aby odsłonić klej.

W przypadku, gdy układanie naszej mozaiki przeciągnie się w czasie, warstwę klejącą należy ponownie zabezpieczyć folią, co zapobiegnie wysychaniu kleju ale również osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń.

 

Woreczki z plastikowymi elementami, które będziemy przyklejać, są opisane numerem oraz symbolem a legenda znajduję się w dolnej części naszej maty z klejem.

Kolejność układania elementów nie ma znaczenia, można układać dziesiątkami, z dołu do góry, od lewej do prawej, jak komu wygodnie ;)

Jeśli po ułożeniu kilku rzędów, efekt jaki uzyskaliśmy jest zadowalający należy delikatnie palcem lub pęsetą podociskać elementy.

Producent zestawu zaleca po ukończeniu układania mozaiki, zabezpieczyć dodatkowo elementy przezroczystym klejem ( nie jest dołączony do zestawu ).

Opracowała : Małgorzta Żylińska  http://robotkoweroznosci.blox.pl/html

Mozaika

Podkategorie

Jest 110 produktów.

Pokazano 1-20 z 110 pozycji

Active filters

Po królwesku

82,41 zł

Gołąbki

82,41 zł

Uliczka

93,48 zł

Zimowo

84,87 zł

Lampart

82,41 zł

Zabytek

84,87 zł

Hulk

83,64 zł

Czarodziejka

83,64 zł

Grzaniec

82,41 zł

Bukiet kwiatów

82,41 zł

Spiderman

104,55 zł

Koteczek

81,18 zł

Na tarasie

73,80 zł

Wakacyjnie

82,41 zł

Zabawy na śniegu

83,64 zł

Urokliwie

78,72 zł

Zimowy krajobraz

83,64 zł

Cudowna zima

82,41 zł

Zestaw do wyklejania

6,15 zł
Odpoczynek

Odpoczynek

110,00 zł