Filtruj według

Mozaika

W tej kategorii mamy mozaiki, każdy zestaw zawiera pęsetę, pudełeczko plastikowe, kwadraciki, wzór oraz specjalny materiał samoprzylepny na którym wykonamy uroczą mozaikę.

Mozaika – instrukcja w języku polskim.

Zawartość zestawu

Specjalny materiał przylepny zabezpieczony folią samoprzylepną, posortowane plastikowe kwadraciki, pęseta, wzór graficzny kolorowy. Zestaw zapakowany jest  w plastikowe etui. Instrukcja w języku angielskim.

 

                                                           Widok na rozpakowany zestaw

Układanie mozaiki to doskonała zabawa dla dorosłych i dzieci, należy pamiętać jednak, że w przypadku dzieci zaleca się nadzór dorosłego ze względu na małe elementy w zestawie.

Rozpoczynamy zatem układanie naszej mozaiki 

 

Jak już wcześniej wspomniano, zestaw zawiera specjalny przylepny materiał pokryty folią samoprzylepną, którą należy usunąć aby odsłonić klej.

W przypadku, gdy układanie naszej mozaiki przeciągnie się w czasie, warstwę klejącą należy ponownie zabezpieczyć folią, co zapobiegnie wysychaniu kleju ale również osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń.

 

Woreczki z plastikowymi elementami, które będziemy przyklejać, są opisane numerem oraz symbolem a legenda znajduję się w dolnej części naszej maty z klejem.

Kolejność układania elementów nie ma znaczenia, można układać dziesiątkami, z dołu do góry, od lewej do prawej, jak komu wygodnie ;)

Jeśli po ułożeniu kilku rzędów, efekt jaki uzyskaliśmy jest zadowalający należy delikatnie palcem lub pęsetą podociskać elementy.

Producent zestawu zaleca po ukończeniu układania mozaiki, zabezpieczyć dodatkowo elementy przezroczystym klejem ( nie jest dołączony do zestawu ).

Opracowała : Małgorzta Żylińska  http://robotkoweroznosci.blox.pl/html

Mozaika

Podkategorie

Jest 90 produktów.

Pokazano 1-20 z 90 pozycji

Active filters

Aniołek 2

82,41 zł

Aniołeczek

83,64 zł

Dziewczynka z pieskiem

84,87 zł

Jezus

88,56 zł

Pieski

49,20 zł

Marilyn Monroe

73,80 zł

Gwiazdor

77,49 zł

Piękne konie

82,41 zł

Tęczowy koń

82,41 zł

Jezus

82,41 zł

Popołudniowa kawka

82,41 zł

Malowniczy zakątek

82,41 zł

Ptaszki

82,41 zł

Kraina lodu

73,80 zł

Góry

82,41 zł

Górski widok

82,41 zł

Patio

84,87 zł

Popołudniowa herbatka

82,41 zł

Piękna kobieta

84,87 zł

Maryja 2

82,41 zł